Strona główna

Nie wiem jak Wy, ale ja czasem mam  poczucie, ze moje życie jest bardzo zwykłe… proste.. takie jakich teoretycznie wiele. Często się na nie wkurzam i oczekuję więcej… A potem wkurzam się jeszcze bardziej, że nie potrafię się cieszyć tym co mam. Bo mam piękne życie. Proste, ale zupełnie wyjątkowe – bo moje.

Zapominamy często, że nasze życie składa się właśnie z małych, prostych rzeczy, z małych radości, sukcesów, trosk, pysznych potraw, ciekawych książek, wciągających filmów, czasu z bliskimi, fantastycznych wakacji, czy nawet leniwych wieczorów na kanapie przed telewizorem.

Pędzimy po więcej, lepiej…  Tylko czy warto? 🙂

Chciałabym podzielić się z Wami właśnie takimi małymi rzeczami,  które mnie otaczają, które cieszą i sprawiają, że „my simple life” jest niezwykłe.

Co u mnie znajdziecie? Przede wszystkim przepisy na pyszne i przede wszystkim zdrowe dania (choć czasem mogą znaleźć się małe grzeszki:)) oraz recenzje ulubionych kosmetyków i szczere opinie o tych, które nie skradły mojego serca. Przeczytacie też po które książki warto sięgnąć, jakie filmy lub seriale zobaczyć (lub nie :)), a także trochę informacji podróżniczych. Mam nadzieję, że zainteresuje Was także dział PRZYJACIELE, w którym ze znanymi osobami rozmawiam o prostych przyjemnościach w życiu.🙂

Zapraszam