Moda

Stylowo, kobieco

Kiedy jedna z podziwianych przez Ciebie blogerek, piękna, wrażliwa, zdolna i pewna siebie kobieta zaprasza Cię do wspólnego projektu to masz wrażenie, że śnisz.

Dokładnie tak było, kiedy z propozycją wspólnej sesji modowej zwróciła się do mnie Ania Nowak, autorka bloga Cooka.pl. Z jednej strony ogromne zaskoczenie, szok i niedowierzanie, z drugiej radość, szczęście i uśmiech od ucha do ucha. W tym wszystkim jeszcze przeplatała się obawa czy i jak sobie poradzę. Ja – 40 letnia kobieta pełna kompleksów. Stresowałam się – to oczywiste, ale nie odmówiłam. Po marzenia trzeba sięgać odważnie:)

Pierwszy krok to oczywiście wybór stylizacji. Było dużo śmiechu i próby przekonania mnie do bardziej odważnych ubrań. Skończyło się jak zwykle, czyli u mnie klasycznie:) Na szczęście w najnowszej, jesiennej kolekcji Reserved każda z nas znalazła coś dla siebie.

Sama sesja z Krzysiem Adamkiem była prawdziwą przyjemnością. Było wesoło, naturalnie i zupełnie bez stresu. A jak wyszły zdjęcia? Sami zobaczcie. My z Anią je uwielbiamy i mamy swoje ulubione. Ciekawa jestem, które Wam podoba się najbardziej. 

Ania Nowak, Cooka.pl

 

Moja stylizacja

Stylizacja Ani

Zdjęcia: Krzysztof Adamek